Tα ονόματα όλων των υποψηφίων για τις εκλογές του Επιμελητηρίου

0
221

 

 

 

«ΙΟΝΙΟΣ ΣΥΜΠΡΑΞΗ» ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  

ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ
1. Μπάρκας Γεώργιος του Μιχαήλ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
1. Αυγερινός Κωνσταντίνος του Γεωργίου
2. Βαγενάς Παναγιώτης του Παναγιώτη
3. Βρεττού Αικατερίνη του Σπυρίδωνος
4. Δούγκας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
5. Κατωπόδης Νικόλαος του Ιωάννη
6. Μαραγκού Σταματία του Παναγιώτη
7. Φέγγαρης Κωνσταντίνος του Χαράλαμπου
ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
1. Αντωνάτος Γεράσιμος του Σαράντη
2. Αρματά Μαρία του Ιωάννη
3. Βερύκιος Νικόλαος του Τιμόθεου
4. Γαζή Σταμάτα του Στράτου
5. Κατηφόρης Έκτωρας του Κωνσταντίνου
ΤΜΗΜΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. Aργυρός Δημήτριος του Γερασίμου
2. Γαζής Μαρίνος του Γεωργίου
3. Γαντζίας Κυριάκος του Αγγέλου
4. Γλένη Ηλιάνα-Κωνσταντίνα του Κωνσταντίνου
5. Δαλάκας Παναγιώτης του Παρίσση
6. Ζαφείρης Στέφανος του Κωνσταντίνου
7. Θειακός Κωνσταντίνος του Ιωάννη
8. Κατωπόδης Δημήτριος του Φωτίου
9. Κονιδάρη Ελένη του Νικολάου
10. Ντουζέπη- Σούρτζη Ιωάννα (Αννίτα) του Ιωάννη
11. De Blanc Bob του Torben

«ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑ»   ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1. Θεριανού Χριστίνα του Θεοφάνη
2. Καββαδάς Αθανάσιος του Διονυσίου
3. Κατωπόδης Ευστάθιος του Δημητρίου
4. Κουκουζέλης Σεραφείμ του Ευάγγελου
5. Κροκίδης Θωμάς του Παύλου
6. Μαρκεζίνης Χρήστος του Γερασίμου
7. Σκληρός Θωμάς του Χρήστου
8. Τσιάβος Δήμος του Γρηγορίου
9. Χαλικιάς Γεώργιος του Σπυρίδωνος

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
1. Άγριος Χρήστος του Αθανασίου
2. Αραβανής Νικόλαος του Παναγιώτη
3. Αργυρός Φίλιππος του Αχιλλέα
4. Αρματάς Γεράσιμος του Χρήστου
5. Βανδώρου Κωνσταντίνα του Θωμά
6. Βατικιώτης Ιωάννης του Σταύρου
7. Βεντούρης Ιωάννης του Γεωργίου
8. Βρεττός Παναγιώτης του Ευάγγελου
9. Δάγλας Σπυρίδων του Χαραλάμπους
10. Θεοχάρη Σοφία του Ιωάννη
11. Κατωπόδης Ευστάθιος του Γερασίμου
12. Κατωπόδη Ντανιέλα- Μιχαέλα του Μιχαήλ
13. Κατωπόδη Χριστίνα του Σπυρίδωνος
14. Λάζαρη Γεωργία του Γεωργίου
15. Μπουκουβάλας Χρήστος του Γεωργίου
16. Μπουρδάρας Γεώργιος του Αντωνίου
17. Μπελεγρίνος Παναγιώτης του Θεοδοσίου
18. Παπαχρήστος Χρήστος του Ιωάννη
19. Σάντας Κωνσταντίνος του Μάριου
20. Σούνδιας Παναγιώτης του Νικολάου

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
1. Αργυρός Νικόλαος του Ιωάννη
2. Βλάχος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
3. Γαζής Διονύσιος του Βησσαρίων
4. Γαζής Νικόλαος του Αναστασίου
5. Γαζής Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
6. Γκούντης Αθανάσιος του Βασιλείου
7. Δουβίτσας Ζώης του Όθωνα
8. Κατωπόδης Νεκτάριος του Δημητρίου
9. Κορφιάτης Ζώης του Φωτίου
10. Κούρτης Κωνσταντίνος του Πανταζή
11. Λιβιτσάνος Ιωάννης του Διονυσίου
12. Μεσσήνη Ειρήνη του Σπύρου
13. Περδικάρη Ευθυμία του Σπυρίδωνος
14. Σαββίνος Γρηγόριος του Γεωργίου
15. Τόσκας Δημήτριος του Ιωάννη

ΤΜΗΜΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. Αντύπας Θεόδωρος του Νικολάου
2. Αργυρός Αντώνιος του Σπυρίδωνος
3. Αργυρός Σπυρίδων του Αποστόλη
4. Αργυρός Σταμάτης του Ευσταθίου
5. Γαζή Σωτηρία του Νικολάου
6. Ζαμπάτης Ελευθέριος του Κωνσταντίνου
7. Θειακός Μιλτίαδης του Σπυρίδωνος
8. Θεριανός Δημήτρης του Ευάγγελου
9. Θερμός Δημήτριος του Ιωάννη
10. Κατηφόρης Νικόλαος του Ζώη
11. Κουτσογιώργος Φίλιππας του Κωνσταντίνου
12. Λάζαρης Διονύσιος του Γεωργίου
13. Λιβιτσάνος Ιωάννης του Ευσταθίου
14. Μεσσήνη Χρυσούλα του Ελευθέριου
15. Πολίτη Βασιλική του Νικολάου
16. Πολίτης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος
17. Σβορώνος Θωμάς του Χρήστου
18. Σκληρός Διονύσιος του Στέφανου
19. Σκληρός Ευστάθιος του Γεωργίου
20. Σολδάτος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
21. Τζώρτζης Νικόλαος του Μιχαήλ
22. Sylvan Jessica- Marianne του Ulf
23. Stephanie Kirolivanos του Andrew

 

«EΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΟΛΩΝ» ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑ- ΜΗΤΣΟΥΡΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ
1. Σταύρακας Παναγιώτης του Λάμπρου
2. Σταύρακα Σοφία του Ανδρέα
3. Φέξης Αλέξανδρος του Θεοδώρου
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
1. Βαγενάς Νικόλαος του Γεωργίου
2. Βλάχος Ζώης του Σοφοκλή
3. Κτενά Αικατερίνη του Συμεών
4. Πολίτης Αθανάσιος του Σπυρίδωνος
ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
1. Ζακυνθινός Αθανάσιος του Παναγιώτη
2. Λιβιτσάνου Μαρία του Ιωάννη
3. Πάντας Νικόλαος του Ιωάννη
4. Ροντογιάννης Βασίλειος του Ιωάννη
ΤΜΗΜΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. Αλιάγας Χριστόφορος του Ανδρέα
2. Αραβανής Ιωάννης του Παναγιώτη
3. Ζακυνθινός Δημήτριος του Σπυρίδωνος
4. Ζακυνθινός Διονύσιος του Παναγιώτη
5. Καββαδάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
6. Κολυβά Ελευθερία του Βασιλείου
7. Μανωλίτση Μαρία του Γερασίμου
8. Ράπτης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
9. Σολδάτου Βησσαρία του Γεωργίου
10. Φέξη Αγιούλα του Γεωργίου
11. Χαϊκάλης Σπυρίδων του Δημητρίου